НАША
КОМАНДА

Image
Image
Image

Дмитро Чугуєнко

Керуючий-Засновник, Адвокат

Telegram
Viber
WhatsApp
LinkedIn
Facebook

Керує Disputes та допомагає Клієнтам у судовому та позасудовому вирішенні господарських, цивільних, адміністративних спорів, у кримінальному та виконавчому провадженнях.

Дмитро досяг успіхів у позасудовому вирішенні спорів щодо виплати заробітної плати, позбавлення батьківських прав, відмови від кримінальних обвинувачень та інших.

Володіє навичками ведення переговорів в гарвардському форматі, а також консультує у бізнес процесах.

Після закінчення Економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова у 2009 році обіймав посади в державній виконавчій службі, адвокатському об'єднанні, комерційному банку, органі місцевого самоврядування та сільськогосподарському підприємстві.

З 2016 року Дмитро веде самостійну адвокатську практику, еволюційним продовженням якої стало створення адвокатського об'єднання "Disputes" в 2018 році.

Вільно володіє та спілкується українською, англійською мовами. Вивчає французьку та японську мови.

Про успішну практику адвоката з вирішення спорів та інших кейсів, ви можете дізнатись із розділу Перемоги.

Image
Image

Роман Кудлай

Молодший Партнер

Роман, яскравий приклад старанності та розуму, нещодавно став молодшим партнером в Адвокатському Об'єднанні "Дісп'ютс". Завдяки своїй розумності, відданості та впевненості він швидко просувався по кар'єрних сходах менше ніж за рік. Роман спеціалізується на цивільних та комерційних справах, забезпечуючи ретельну увагу та сильну підтримку кожній справі.

У нашій фірмі Роман відіграє ключову роль у прийнятті стратегічних організаційних рішень та підвищенні ефективності операцій.

Його робота виходить за рамки управління, адже він створює середовище, де клієнти відчувають впевненість щодо своїх юридичних процесів.

Роман також відіграє важливу роль у допомозі іноземним студентам отримати оригінали документів із українських університетів, спрощуючи складний процес дистанційного отримання документації.

Його внесок є важливим для підтримки найвищих стандартів обслуговування та підтримки в Адвокатському Об'єднанні "Дісп'ютс".

Telegram
Viber
WhatsApp
LinkedIn
Facebook