АДВОКАТИ,

ЯКІ ПЕРЕМАГАЮТЬ ДЕРЖАВУ В СУДІ

АДМІНІСТРАТИВНІ СПОРИ ТА АДМІНПРАВОПОРУШЕННЯ

В сучасному демократичному правовому суспільстві влада держави не може бути безмежною і довільною.

Її повинен обмежувати Закон, а стежити за дотриманням цієї законності мають незалежні адміністративні суди.

Головною функцією адміністративних судів, є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

До цієї категорії відносяться спори про визнання незаконними рішень, дій та бездіяльності суб'єктів владних повноважень у сфері:

 • адміністрування та справляння податків і зборів;

 • виконання митних формальностей;

 • виконання рішень судів;

 • адміністративних правопорушень;

 • доступу до публічної інформації;

 • державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

 • землеустрою та регулювання земельних відносин;

 • трудові спори про проходження публічної (державної) служби, незаконне звільнення, переведення, переміщення на іншу посаду, зміні умов праці, невиплату заробітної плати та інших платежів;

 • вилучення або примусового відчуження майна для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності;

 • формування складу державних органів, органів місцевого самоврядування, обрання, призначення, звільнення їх посадових осіб;

 • в сфері містобудування, планування і забудови територій, архітектурної діяльності;

 • охорони державного кордону;

 • в сфері дорожнього руху та іншого транспорту;

 • і деяких інших публічно-правових спорів;

Адміністративні спори вимагають від позивачів ретельної підготовки і чіткого визначення правової позиції, а також формулювання позовних вимог.

Будь-яка помилка буде коштувати перемоги в спорі і спричинить неможливість захисту порушеного права в майбутньому, адже, як правило, за час розгляду спору в суді і до набрання законної сили рішенням суду, минають строки звернення до адміністративного суду.

Адвокат формує стратегію захисту Клієнта, представляє інтереси Клієнта перед судом, опонентом і його адвокатом, готує необхідні документи і подає їх адресатам, направляє адвокатські запити і консультує з правових питань, що виникають.

ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ

01

Консультації та правовий аналіз

02

Представництво у судах України

03

Оскарження дій, рішень та бездіяльності суб'єктів владних повноважень

04

Апеляційне та касаційне оскарження

05

Оскарження штафів та інших стягнень у справах про адмінправопорушення

06

Виконання рішень судів

ЧАСТІ ПИТАННЯ

З усіма без винятку клієнтами АО DISPUTES укладається договір про надання професійної правничої допомоги відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

У додатку до Договору, який називається «Завдання», чітко визначено, яку саме послугу отримає Клієнт, настання якого результату очікує Клієнт, з якого моменту доручення Клієнта вважається виконаним належним чином, а також гонорар (винагорода) за виконану роботу та умови його сплати.

Один примірник договору залишається в адвокатському об'єднанні, а один вручається Клієнту.

Ми гарантуємо, що всі співробітники АО DISPUTES, адвокати, керівник, сумлінно, якісно та своєчасно вживатимуть заходи з метою досягнення очікуваного результату для Клієнта.

Ми гарантуємо, що за будь-яких обставин, не вчинимо будь-якої дії або утримаємося від вчинення будь-якої дії, внаслідок якої буде завдано шкоди правам та охоронюваним законом інтересам Клієнта.

Ми гарантуємо, що не розкриємо будь-якій третій особі, без письмового дозволу Клієнта, будь-якої інформації, яка була отримана АО DISPUTES під час виконання Договору.

Водночас, ми не гарантуємо та не несемо відповідальності за дії, рішення і бездіяльність третіх осіб, в тому числі працівників суду, суддів, працівників прокуратури, державних виконавців, працівників міністерства внутрішніх справ, керівників і працівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадян.

Чому? Тому, що ми можемо гарантувати лише те, що лежить в площині нашої волі та відповідальності, а рішення, дії та бездіяльність третіх осіб не перебуває під нашим контролем.

АО DISPUTES приймає доручення як від українських так і від міжнародних клієнтів. Саме тому, ми пропонуємо майже всі сучасні способи оплати послуг, які є поширеними в Світі.

Ви маєте можливість оплатити послуги готівкою в офісі, банківською карткою через платіжний термінал в офісі, через систему електронного банкінгу Приват24, за банківськими реквізитами в будь-якому відділенні банку, а також в іноземній валюті на валютні рахунки.

Для іноземних клієнтів ми пропонуємо оплату PayPal, IBAN у валютах євро та долар США.

З 2015 року наші Клієнти залишають відгуки на таких платформах як TrustPilot, Google My Business та Facebook.

Ласкаво просимо ознайомитися з відгуками перед прийняттям рішення про співпрацю з нашим адвокатським об'єднанням.

При встановленні розміру гонорару ми враховуємо складність справи, необхідний для виконання роботи час, фінансовий стан клієнта та інші істотні обставини, які передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

У більшості випадків ми пропонуємо фіксований гонорар, тобто визначену за домовленістю вартість послуги у фіксованій сумі, яка включає в себе виконання роботи до моменту досягнення очікуваного результату.

Якщо у зв'язку із складністю, нестандартністю або з інших причин неможливо спрогнозувати час, який необхідний для виконання доручення Клієнта, ми пропонуємо погодинну оплату.

З метою оцінки вартості вам необхідно буде надати інформацію про обставини, відповісти на питання адвоката та надати необхідні документи.

Будь ласка звертайтесь будь-яким зручним для вас способом з розділу «Контакти» на цьому сайті, або за кнопкою «Спитати в Адвоката», щоб дізнатись відповіді на всі питання які Вас цікавлять, в тому числі, щодо вартості послуг.

НАША
КОМАНДА

НАШІ ПЕРЕМОГИ

ВІДГУКИ

Ми не публікуємо відгуки Клієнтів на сайті, тому що вони не викликають довіри.

Подивіться справжні відгуки наших Клієнтів на сервісах Google, Facebook або TrustPilot

Google

Facebook

TrustPilot