АДВОКАТИ

В КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

З нашою непохитною прихильністю до правосуддя та великим досвідом у кримінальному праві, ми прагнемо забезпечити вам найсильніший захист з усіх можливих.

Наші практики:

Захист підозрюваних та обвинувачених: Незалежно від того, чи перебуваєте ви під слідством, чи вам висунули офіційне звинувачення у вчиненні злочину, наша команда готова захистити ваші права та інтереси на кожному кроці. Ми будемо рішуче оскаржувати докази проти вас і невтомно працювати для досягнення найкращого результату у вашій справі.

Представництво інтересів потерпілих: Якщо ви стали жертвою злочину, ви заслуговуєте на співчутливе та віддане юридичне представництво. Ми будемо стояти на вашому боці, відстоюючи ваші права і домагаючись справедливості та компенсації, на яку ви заслуговуєте.

Скасування арешту майна: Ваше майно було вилучено або арештовано у зв'язку з кримінальним розслідуванням? Наші адвокати мають знання, щоб оскаржити арешт та боротися за повернення вашого майна.

Скасування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою: Перебування під вартою в очікуванні судового розгляду може бути нестерпним випробуванням. Ми спеціалізуємося на скасуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, прагнучи, щоб ви не були несправедливо позбавлені свободи в очікуванні суду.

ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ

01

Захист підозрюваного, обвинуваченого

02

Представництво потерпілого

03

Скасування арешту майна

04

Скасування запобіжного заходу

ЧАСТІ ПИТАННЯ

З усіма без винятку клієнтами АО DISPUTES укладається договір про надання професійної правничої допомоги відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

У додатку до Договору, який називається «Завдання», чітко визначено, яку саме послугу отримає Клієнт, настання якого результату очікує Клієнт, з якого моменту доручення Клієнта вважається виконаним належним чином, а також гонорар (винагорода) за виконану роботу та умови його сплати.

Один примірник договору залишається в адвокатському об'єднанні, а один вручається Клієнту.

Ми гарантуємо, що всі співробітники АО DISPUTES, адвокати, керівник, сумлінно, якісно та своєчасно вживатимуть заходи з метою досягнення очікуваного результату для Клієнта.

Ми гарантуємо, що за будь-яких обставин, не вчинимо будь-якої дії або утримаємося від вчинення будь-якої дії, внаслідок якої буде завдано шкоди правам та охоронюваним законом інтересам Клієнта.

Ми гарантуємо, що не розкриємо будь-якій третій особі, без письмового дозволу Клієнта, будь-якої інформації, яка була отримана АО DISPUTES під час виконання Договору.

Водночас, ми не гарантуємо та не несемо відповідальності за дії, рішення і бездіяльність третіх осіб, в тому числі працівників суду, суддів, працівників прокуратури, державних виконавців, працівників міністерства внутрішніх справ, керівників і працівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадян.

Чому? Тому, що ми можемо гарантувати лише те, що лежить в площині нашої волі та відповідальності, а рішення, дії та бездіяльність третіх осіб не перебуває під нашим контролем.

АО DISPUTES приймає доручення як від українських так і від міжнародних клієнтів. Саме тому, ми пропонуємо майже всі сучасні способи оплати послуг, які є поширеними в Світі.

Ви маєте можливість оплатити послуги готівкою в офісі, банківською карткою через платіжний термінал в офісі, через систему електронного банкінгу Приват24, за банківськими реквізитами в будь-якому відділенні банку, а також в іноземній валюті на валютні рахунки.

Для іноземних клієнтів ми пропонуємо оплату PayPal, IBAN у валютах євро та долар США.

З 2015 року наші Клієнти залишають відгуки на таких платформах як TrustPilot, Google My Business та Facebook.

Ласкаво просимо ознайомитися з відгуками перед прийняттям рішення про співпрацю з нашим адвокатським об'єднанням.

При встановленні розміру гонорару ми враховуємо складність справи, необхідний для виконання роботи час, фінансовий стан клієнта та інші істотні обставини, які передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

У більшості випадків ми пропонуємо фіксований гонорар, тобто визначену за домовленістю вартість послуги у фіксованій сумі, яка включає в себе виконання роботи до моменту досягнення очікуваного результату.

Якщо у зв'язку із складністю, нестандартністю або з інших причин неможливо спрогнозувати час, який необхідний для виконання доручення Клієнта, ми пропонуємо погодинну оплату.

З метою оцінки вартості вам необхідно буде надати інформацію про обставини, відповісти на питання адвоката та надати необхідні документи.

Будь ласка звертайтесь будь-яким зручним для вас способом з розділу «Контакти» на цьому сайті, або за кнопкою «Спитати в Адвоката», щоб дізнатись відповіді на всі питання які Вас цікавлять, в тому числі, щодо вартості послуг.

НАША
КОМАНДА

НАШІ ПЕРЕМОГИ

ВІДГУКИ

Ми не публікуємо відгуки Клієнтів на сайті, тому що вони не викликають довіри.

Подивіться справжні відгуки наших Клієнтів на сервісах Google, Facebook або TrustPilot

Google

Facebook

TrustPilot