АДВОКАТИ,

ЯКІ ПЕРЕМАГАЮТЬ В СУДІ

ЦИВІЛЬНІ СПОРИ

Цивільне право - одна з найдавніших галузей права, спрямована на правове забезпечення повсякденного життя людей, незалежно від їх громадянства.

Цивільним законодавством регулюються особисті немайнові та майнові відносини (цивільні відносини), засновані на юридичній рівності, вільному волевиявленні, майновій самостійності їх учасників, що діаметрально відрізняє їх від адміністративних, де учасники нерівні від початку.

Цивільні спори можуть виникати під час зіткнення інтересів сторін, однією з яких є людина, з:

  • договорів та інших угод;

  • з актів органів місцевого самоврядування та державних органів; з судових рішень;

  • з заподіяння шкоди або нанесення шкоди;

  • внаслідок створення об'єкта інтелектуальної власності та ін.

Такими, що зустрічаються найчастіше в адвокатській практиці видами цивільних спорів є спори, пов'язані із: заподіянням шкоди життю, здоров'ю, майну; укладенням, виконанням та розірванням договорів; визнанням недійсними, нікчемними угод; захистом прав власника: негаторні позови (позови про припинення перешкод у реалізації права власності), віндикаційні позови (про витребування майна з чужого незаконного володіння), позови про визнання права власності; спадщиною; обмеженням або позбавленням дієздатності; із захистом честі, гідності і ділової репутації та ін.

Адвокати АО "DISPUTES" успішно справлялися з такими категоріями цивільних справ: повернення безпідставно отриманого майна; стягнення грошових коштів за договором позики, договором наданих послуг та іншим; обмеженням дієздатності людини в зв'язку з зловживанням азартними іграми і наркотичними засобами; визнанням недійсними (фіктивними) угод; і безліччю інших.

Адвокат збирає необхідні докази за допомогою Клієнта, а ті, які у Клієнта відсутні - отримує на адвокатські запити або за ухвалою Суду.

Сукупність належних, допустимих і достовірних доказів у справі формує переконання у Суду про те, що позов або скаргу Клієнта необхідно задовольнити.

Виступи адвокатів в Суді на засіданнях у цивільних справах поступово втрачають свою актуальність, тому що переважна більшість судових справ, після правової реформи 2017 року, розглядається в спрощеному порядку без виклику учасників, тому, саме збір доказів і якісна підготовка заяви по суті становить "секрет успіху" у будь-якій справі.

ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ

01

Консультації та правовий аналіз

02

Стягнення боргів

03

Зобов'язання вчинити певні дії, або утриматись від певних дій

04

Апеляційне та касаційне оскарження

05

Визнання угод недійсними

06

Відшкодування моральної та матеріальної шкоди

07

Визнання права власності

08

Захист честі, гідності та ділової репутації

ЧАСТІ ПИТАННЯ

З усіма без винятку клієнтами АО DISPUTES укладається договір про надання професійної правничої допомоги відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

У додатку до Договору, який називається «Завдання», чітко визначено, яку саме послугу отримає Клієнт, настання якого результату очікує Клієнт, з якого моменту доручення Клієнта вважається виконаним належним чином, а також гонорар (винагорода) за виконану роботу та умови його сплати.

Один примірник договору залишається в адвокатському об'єднанні, а один вручається Клієнту.

Ми гарантуємо, що всі співробітники АО DISPUTES, адвокати, керівник, сумлінно, якісно та своєчасно вживатимуть заходи з метою досягнення очікуваного результату для Клієнта.

Ми гарантуємо, що за будь-яких обставин, не вчинимо будь-якої дії або утримаємося від вчинення будь-якої дії, внаслідок якої буде завдано шкоди правам та охоронюваним законом інтересам Клієнта.

Ми гарантуємо, що не розкриємо будь-якій третій особі, без письмового дозволу Клієнта, будь-якої інформації, яка була отримана АО DISPUTES під час виконання Договору.

Водночас, ми не гарантуємо та не несемо відповідальності за дії, рішення і бездіяльність третіх осіб, в тому числі працівників суду, суддів, працівників прокуратури, державних виконавців, працівників міністерства внутрішніх справ, керівників і працівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадян.

Чому? Тому, що ми можемо гарантувати лише те, що лежить в площині нашої волі та відповідальності, а рішення, дії та бездіяльність третіх осіб не перебуває під нашим контролем.

АО DISPUTES приймає доручення як від українських так і від міжнародних клієнтів. Саме тому, ми пропонуємо майже всі сучасні способи оплати послуг, які є поширеними в Світі.

Ви маєте можливість оплатити послуги готівкою в офісі, банківською карткою через платіжний термінал в офісі, через систему електронного банкінгу Приват24, за банківськими реквізитами в будь-якому відділенні банку, а також в іноземній валюті на валютні рахунки.

Для іноземних клієнтів ми пропонуємо оплату PayPal, IBAN у валютах євро та долар США.

З 2015 року наші Клієнти залишають відгуки на таких платформах як TrustPilot, Google My Business та Facebook.

Ласкаво просимо ознайомитися з відгуками перед прийняттям рішення про співпрацю з нашим адвокатським об'єднанням.

При встановленні розміру гонорару ми враховуємо складність справи, необхідний для виконання роботи час, фінансовий стан клієнта та інші істотні обставини, які передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

У більшості випадків ми пропонуємо фіксований гонорар, тобто визначену за домовленістю вартість послуги у фіксованій сумі, яка включає в себе виконання роботи до моменту досягнення очікуваного результату.

Якщо у зв'язку із складністю, нестандартністю або з інших причин неможливо спрогнозувати час, який необхідний для виконання доручення Клієнта, ми пропонуємо погодинну оплату.

З метою оцінки вартості вам необхідно буде надати інформацію про обставини, відповісти на питання адвоката та надати необхідні документи.

Будь ласка звертайтесь будь-яким зручним для вас способом з розділу «Контакти» на цьому сайті, або за кнопкою «Спитати в Адвоката», щоб дізнатись відповіді на всі питання які Вас цікавлять, в тому числі, щодо вартості послуг.

НАША
КОМАНДА

НАШІ ПЕРЕМОГИ

ВІДГУКИ

Ми не публікуємо відгуки Клієнтів на сайті, тому що вони не викликають довіри.

Подивіться справжні відгуки наших Клієнтів на сервісах Google, Facebook або TrustPilot

Google

Facebook

TrustPilot