АДВОКАТИ,

ЯКІ ПЕРЕМАГАЮТЬ В ГОСПОДАРСЬКОМУ СУДІ

ГОСПОДАРСЬКІ СПОРИ

Господарське право можна розглядати як галузь права і законодавства, що регулює правовідносини, що виникають в процесі здійснення підприємницької діяльності (бізнесу) і ділиться на дві великі групи:

Поточна організаційна діяльність (укладення, розірвання та зміна договорів, трудові відносини (кадрове діловодство), податкова оптимізація, виробництво і дозвільна система, корпоративні питання, пов'язані з учасниками, питання створення і припинення підприємств та інше.

Вирішення господарських спорів - група питань, які необхідно вирішувати будь-якому бізнесу, і яка полягає в захисті порушеного права від незаконних посягань з боку контрагентів і третіх осіб.

На цій сторінці викладена інформація про другу групу - вирішення господарських спорів у суді і в досудовому порядку.

Господарські спори виникають у зв'язку з: укладенням, виконанням та розірванням договорів; стягненням заборгованості за договорами; зобов'язанням вчинити певну дію або утриматися від вчинення певних дій; заподіянням шкоди майну; визнанням недійсними, нікчемними угод; захистом прав власника: негаторний позов (позов про припинення перешкод в реалізації права власності), віндикаційний позов (про витребування майна з чужого незаконного володіння), позови про визнання права власності; із захистом ділової репутації; захистом авторського права та іншим.

Адвокати АО "DISPUTES" успішно справлялися з такими категоріями господарських спорів: стягнення безпідставно отриманого майна; стягнення грошових коштів за договором позики, договором про надання послуг, договором підряду, договором про надання транспортних послуг та іншим (більша частина справ в провадженні адвоката); про припинення податкової застави; про зняття арештів в кримінальному та господарському провадженнях; про визнання права власності на лізингові автомобілі; про визнання незаконними дій і бездіяльності державного (приватного) виконавця; визнання недійсними (фіктивними) угод; і безліччю інших.

Господарський процес неймовірно формалізований: тут дотримуються чіткі мінімальні строки, вимоги до якості (змісту) документів і доказів, що подаються суду в рази вище, ніж в судах загальної юрисдикції.

У Господарському спорі докази повинні бути належними, допустимими і достовірними - це єдиний спосіб виграти справу в суді.

Тому, саме збір доказів і якісна підготовка заяви по суті, будь то позовної заяви або відзиву на позов, становить "секрет успіху" у будь-якій справі.

ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ

01

Консультації та правовий аналіз

02

Представництво у судах України

03

Переговори та медіація

04

Апеляційне та касаційне оскарження

ЧАСТІ ПИТАННЯ

З усіма без винятку клієнтами АО DISPUTES укладається договір про надання професійної правничої допомоги відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

У додатку до Договору, який називається «Завдання», чітко визначено, яку саме послугу отримає Клієнт, настання якого результату очікує Клієнт, з якого моменту доручення Клієнта вважається виконаним належним чином, а також гонорар (винагорода) за виконану роботу та умови його сплати.

Один примірник договору залишається в адвокатському об'єднанні, а один вручається Клієнту.

Ми гарантуємо, що всі співробітники АО DISPUTES, адвокати, керівник, сумлінно, якісно та своєчасно вживатимуть заходи з метою досягнення очікуваного результату для Клієнта.

Ми гарантуємо, що за будь-яких обставин, не вчинимо будь-якої дії або утримаємося від вчинення будь-якої дії, внаслідок якої буде завдано шкоди правам та охоронюваним законом інтересам Клієнта.

Ми гарантуємо, що не розкриємо будь-якій третій особі, без письмового дозволу Клієнта, будь-якої інформації, яка була отримана АО DISPUTES під час виконання Договору.

Водночас, ми не гарантуємо та не несемо відповідальності за дії, рішення і бездіяльність третіх осіб, в тому числі працівників суду, суддів, працівників прокуратури, державних виконавців, працівників міністерства внутрішніх справ, керівників і працівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадян.

Чому? Тому, що ми можемо гарантувати лише те, що лежить в площині нашої волі та відповідальності, а рішення, дії та бездіяльність третіх осіб не перебуває під нашим контролем.

АО DISPUTES приймає доручення як від українських так і від міжнародних клієнтів. Саме тому, ми пропонуємо майже всі сучасні способи оплати послуг, які є поширеними в Світі.

Ви маєте можливість оплатити послуги готівкою в офісі, банківською карткою через платіжний термінал в офісі, через систему електронного банкінгу Приват24, за банківськими реквізитами в будь-якому відділенні банку, а також в іноземній валюті на валютні рахунки.

Для іноземних клієнтів ми пропонуємо оплату PayPal, IBAN у валютах євро та долар США.

З 2015 року наші Клієнти залишають відгуки на таких платформах як TrustPilot, Google My Business та Facebook.

Ласкаво просимо ознайомитися з відгуками перед прийняттям рішення про співпрацю з нашим адвокатським об'єднанням.

При встановленні розміру гонорару ми враховуємо складність справи, необхідний для виконання роботи час, фінансовий стан клієнта та інші істотні обставини, які передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

У більшості випадків ми пропонуємо фіксований гонорар, тобто визначену за домовленістю вартість послуги у фіксованій сумі, яка включає в себе виконання роботи до моменту досягнення очікуваного результату.

Якщо у зв'язку із складністю, нестандартністю або з інших причин неможливо спрогнозувати час, який необхідний для виконання доручення Клієнта, ми пропонуємо погодинну оплату.

З метою оцінки вартості вам необхідно буде надати інформацію про обставини, відповісти на питання адвоката та надати необхідні документи.

Будь ласка звертайтесь будь-яким зручним для вас способом з розділу «Контакти» на цьому сайті, або за кнопкою «Спитати в Адвоката», щоб дізнатись відповіді на всі питання які Вас цікавлять, в тому числі, щодо вартості послуг.

НАША
КОМАНДА

НАШІ ПЕРЕМОГИ

ВІДГУКИ

Ми не публікуємо відгуки Клієнтів на сайті, тому що вони не викликають довіри.

Подивіться справжні відгуки наших Клієнтів на сервісах Google, Facebook або TrustPilot

Google

Facebook

TrustPilot