Адвокатське об'єднання

DISPUTES

судове та позасудове вирішення спорів

Адвокатське об'єднання

DISPUTES

судове та позасудове вирішення спорів

Адвокатське об'єднання

DISPUTES

судове та позасудове вирішення спорів

Про нас

Адвокатське об'єднання "DISPUTES" - це юридична компанія, практикою якої є судове та позасудове вирішення спорів, примусове виконання рішень судів, а також захист у кримінальному процесі.

Концентрація тільки на судовій практиці дає нам перевагу перед мульти-практикуючими юридичними компаніями. Так, присвячуючи 100% свого часу судовим засіданням і підготовці до них, ми виробили успішну стратегію і тактику представництва інтересів і захисту в суді, оволоділи психологією суду. Ми здатні більш точно обирати спосіб захисту і прогнозувати очікуваний результат.

Ми пишаємося якістю своєї роботи і високою оцінкою її результатів нашими Клієнтами.

АО "DISPUTES" - це еволюція розвитку приватної практики адвокатів Дмитра Чугуєнка і Ольги Кухаренко, створенню якого передувала судова практика протягом 12 років.

Наша місія - Перемагати для наших Клієнтів!

Нам Довіряють

ТОВ АГРОПРОМ-М
ТОВ
ТОВ
ТОВ
ТОВ 3І
ТОВ
Poland
Crok

Керуючий DISPUTES

Дмитро Чугуєнко
Дмитро ЧугуєнкоКеруючий-Засновник, Адвокатd.chuguienko@disputes.com.ua

Основною практикою Дмитра є господарські спори високої складності і примусове виконання рішень судів, а своїм професійним призначенням він вважає допомагати людям у вирішенні їхніх спорів і перемагати в суді.

Дмитро зарекомендував себе як впевнений судовий адвокат і в цьому йому сприяє значний (з 2009 року) досвід юридичної практики - від державного виконавця до незалежного адвоката.

Відгуки про
DISPUTES

Відгуки про
DISPUTES

Подивитись відгуки, а також залишити свій, можна за допомогою кнопок нижче:

Наші Перемоги

У вересні 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко успішно здійснено захист Клієнта у справі про порушення митних правил в Київському апеляційному суді, в результаті чого Митниці відмовлено у

...

27 жовтня 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко успішно захищено інтереси Клієнта у Печерському районному суді міста Києва та доведено його невинуватість у скоєнні ДТП.

03 вересня 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко успішно захищено інтереси фізичної особи-підприємця у Києво-Святошинському районному суді Київської області та не допущено накладення штрафу у

...

30 липня 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко завершено трирічний супровід міжгалузевої судової справи та звільнено фізичну особу від сплати податків на суму 2.8 мільйони гривень.

Захист

...

12 липня 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко успішно здійснено захист Клієнта у Київському апеляційному суді, який обвинувачувався у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1

...

У червні 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко успішно здійснено захист Клієнтки у справі про порушення митних правил в Київському апеляційному суді, в результаті чого Митниці відмовлено у

...

Будь ласка звертайтесь заТелефономEmailЧатомViber'омWhatsApp'омViberTelegram

Якою б не була ваша юридична проблема, ми тут, щоб її вирішити.
Будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким способом:

Чат

E-Mail info@disputes.com.ua

Телефон +38 (050) 392-82-96

acebook

 Viber

 WhatsApp

 Telegram