Адвокатське об'єднання

DISPUTES

судове та позасудове вирішення спорів

Адвокатське об'єднання

DISPUTES

судове та позасудове вирішення спорів

Адвокатське об'єднання

DISPUTES

судове та позасудове вирішення спорів

Про нас

Адвокатське об'єднання "DISPUTES" - це юридична компанія, практикою якої є судове та позасудове вирішення спорів, примусове виконання рішень судів, а також захист у кримінальному процесі.

Концентрація тільки на судовій практиці дає нам перевагу перед мульти-практикуючими юридичними компаніями. Так, присвячуючи 100% свого часу судовим засіданням і підготовці до них, ми виробили успішну стратегію і тактику представництва інтересів і захисту в суді, оволоділи психологією суду. Ми здатні більш точно обирати спосіб захисту і прогнозувати очікуваний результат.

Ми пишаємося якістю своєї роботи і високою оцінкою її результатів нашими Клієнтами.

АО "DISPUTES" - це еволюція розвитку приватної практики адвокатів Дмитра Чугуєнка і Ольги Кухаренко, створенню якого передувала судова практика протягом 12 років.

Наша місія - Перемагати для наших Клієнтів!

Нам Довіряють

ТОВ АГРОПРОМ-М
ТОВ
ТОВ
ТОВ
ТОВ 3І
ТОВ
Poland
Crok

Команда DISPUTES

У складі АО "DISPUTES" працюють адвокати:

Дмитро Чугуєнко
Дмитро ЧугуєнкоКеруючий-Засновник, Адвокат Написати листа

Основною практикою Дмитра є господарські спори високої складності і примусове виконання рішень судів, а своїм професійним призначенням він вважає допомагати людям у вирішенні їхніх спорів і перемагати в суді.

Дмитро зарекомендував себе як впевнений судовий адвокат і в цьому йому сприяє значний (з 2009 року) досвід юридичної практики - від державного виконавця до незалежного адвоката.

Ольга Кухаренко
Ольга КухаренкоПартнер-Засновник, Адвокат Написати листа

Ольга обрала для себе практику цивільного та сімейного права як основний вектор розвитку. Результатом спеціалізації і захопленості нею саме цією категорією спорів є більшість виграних судових спорів, пов'язаних з поділом майна подружжя; стягненням, збільшенням і зменшенням розміру аліментів; визначенням місця проживання дитини та порядку участі в її вихованні батьків; міжнародним викраденням дітей і багатьма іншими.

Ольга також пройшла досить довгий шлях до незалежної адвокатської діяльності та її загальний стаж в області права складає більше 4 років, 3 з яких - це активна судова практика в галузі цивільного та сімейного права.

Відгуки про
DISPUTES

Відгуки про
DISPUTES

Подивитись відгуки, а також залишити свій, можна за допомогою кнопок нижче:

Наші Перемоги

27 жовтня 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко успішно захищено інтереси Клієнта у Печерському районному суді міста Києва та доведено його невинуватість у скоєнні ДТП.

03 вересня 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко успішно захищено інтереси фізичної особи-підприємця у Києво-Святошинському районному суді Київської області та не допущено накладення штрафу у

...

30 липня 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко завершено трирічний супровід міжгалузевої судової справи та звільнено фізичну особу від сплати податків на суму 2.8 мільйони гривень.

Захист

...

12 липня 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко успішно здійснено захист Клієнта у Київському апеляційному суді, який обвинувачувався у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1

...

У червні 2021 року адвокатом Дмитром Чугуєнко успішно здійснено захист Клієнтки у справі про порушення митних правил в Київському апеляційному суді, в результаті чого Митниці відмовлено у

...

17 вересня 2020 року Одеський окружний адміністративний суд ухвалив рішення, яким скасував рішення Комісії про відмову у призначенні субсидії, зобов'язав Комісію повторно розглянути Заяву, а

...

Перемога в Суді безцінна. Але нам відома її ціна.

Миповертаємо частину вартості сплачених послуг, стягуючи її з Відповідачів.