Адвокатське об'єднання

DISPUTES

судове та позасудове вирішення спорів

Адвокатське об'єднання

DISPUTES

судове та позасудове вирішення спорів

Адвокатське об'єднання

DISPUTES

судове та позасудове вирішення спорів

Про нас

Адвокатське об'єднання "DISPUTES" - це юридична компанія, практикою якої є судове та позасудове вирішення спорів, примусове виконання рішень судів, а також захист у кримінальному процесі.

Концентрація тільки на судовій практиці дає нам перевагу перед мульти-практикуючими юридичними компаніями. Так, присвячуючи 100% свого часу судовим засіданням і підготовці до них, ми виробили успішну стратегію і тактику представництва інтересів і захисту в суді, оволоділи психологією суду. Ми здатні більш точно обирати спосіб захисту і прогнозувати очікуваний результат.

Ми пишаємося якістю своєї роботи і високою оцінкою її результатів нашими Клієнтами.

АО "DISPUTES" - це еволюція розвитку приватної практики адвокатів Дмитра Чугуєнко і Ольги Кухаренко, створенню якого передувала судова практика протягом 12 років.

Наша місія - Перемагати для наших Клієнтів!

Нам Довіряють

ТОВ АГРОПРОМ-М
ТОВ
ТОВ
ТОВ
ТОВ 3І
ТОВ
Poland
Crok

Команда DISPUTES

У складі АО "DISPUTES" працюють адвокати:

Дмитро Чугуєнко
Дмитро ЧугуєнкоКеруючий-Засновник, Адвокат Написати листа

Основною практикою Дмитра є господарські спори високої складності і примусове виконання рішень судів, а своїм професійним призначенням він вважає допомагати людям у вирішенні їхніх спорів і перемагати в суді.

Дмитро зарекомендував себе як впевнений судовий адвокат і в цьому йому сприяє більш ніж 9-и річний досвід юридичної практики - від державного виконавця до незалежного адвоката.

Ольга Кухаренко
Ольга КухаренкоПартнер-Засновник, Адвокат Написати листа

Ольга обрала для себе практику цивільного та сімейного права як основний вектор розвитку. Результатом спеціалізації і захопленості нею саме цією категорією спорів є більшість виграних судових спорів, пов'язаних з поділом майна подружжя; стягненням, збільшенням і зменшенням розміру аліментів; визначенням місця проживання дитини та порядку участі в її вихованні батьків; міжнародним викраденням дітей і багатьма іншими.

Ольга також пройшла досить довгий шлях до незалежної адвокатської діяльності та її загальний стаж в області права складає більше 4 років, 3 з яких - це активна судова практика в галузі цивільного та сімейного права.

Відгуки про
DISPUTES

Відгуки про
DISPUTES

Подивитись відгуки, а також залишити свій, можна за допомогою кнопок нижче:

Наші Перемоги

08 лютого 2020 року завершено 3 річний комплексний міжгалузевий судовий спір, який складався з 11 судових справ, виконавчих та кримінальних проваджень, з приводу визнання права власності,

...

Адвокаткою Ольгою Кухаренко було успішно захищено права Клієнтки та її малолітньої дитини та скасовано постанову слідчого про закриття кримінального провадження за частиною 1 статті 164

...

03 вересня 2019 року Суд задовільнив позов адвоката Дмитра Чугуєнка в інтересах Клієнта на постанову Волинської митниці ДФС, скасував штраф у сумі 8500 грн. за порушення митного режиму ввезення

...

Поиск