Перемоги

Деякі агресивно налаштовані чоловіки докоряють нам, що ми допомагаємо стягувати аліменти тільки жінкам, що вважають проявом дискримінації.

Запевняємо всіх, що ми категорично проти дискримінації і не дивимось на стать, соціальне, матеріальне становище та колір шкіри, тому готові допомагати всім, хто звернеться, в тому числі і чоловікам.

У цій справі ми надавали правову допомогу батьку повнолітнього сина у стягненні з нього аліментів до закінчення навчання.

Позивачка звернулась до суду із позовом, в якому просила суд стягнути з нашого Клієнта ¼ частину від доходу.

Враховуючи те, що він не працював, на практиці це означало б стягнення 25% відсотків від середньомісячного заробітку по місту Києву, а саме: 3459 грн. на місяць (13836 грн.*25%).

  • По-перше, Клієнт не отримував достатньо доходу, для того щоб регулярно сплачувати таку суму.
  • По-друге, колишня дружина зробила все можливе, для того щоб віддалити сина від батька та налаштувати їх один проти одного, в результаті чого спілкування між ними припинилось повністю ще 5 років тому. Крім того, причиною розірвання стосунків стала вкрай аморальна поведінка колишньої дружини.

Саме цими обставинами Клієнт виправдовував своє бажання платити менше аліментів на користь свого сина.

Надавши нескладні рекомендації (із текстом відзиву на позов можна ознайомитись в кінці статті), вдалось зменшити розмір аліментів до 1000 грн. на місяць у твердій грошовій сумі, що повністю відповідало інтересам та можливостям Клієнта.

Про те, як я живу та сплю вночі, позбавляючи дітей права на утримання (аліментів), у моїй статті  «Морально-етичний та історичний аспект аліментів (особиста думка).»

Знаю, що питання аліментів викликає значну емоційно-комунікативну турбулентність як серед чоловіків, так і серед жінок, тому пропоную залучатись до обговорення як у самій статті, так і у Фейсбуці.

Адвокат Ольга Кухаренко допоможе Вам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з аліментами