Перемоги

Стягнення 105 000 гривень у виконавчому провадженні
Featured

У листопаді 2016 року Боржником перед Стягувачем-юридичною особою був повністю погашений борг за виконавчим документом у сумі 105000 гривень, але до цієї події йде передісторія.


Фабула справи. У вересні 2015 року Господарським судом міста Києва позов підприємства у сфері будівництва об'єктів зв'язку до колись крупного оператора стільникового зв'язку про стягнення суми боргу за договором Генпідряду задоволено в повному обсязі.

У січні 2016 року (після розгляду справи Київським апеляційним господарським судом) Наказ Господарського суду міста Києва був пред'явлений до виконання до Дніпровського відділу державної виконавчої служби міста Києва, і з цього моменту розпочався мій бій з Виконавцем і Боржником.

Читайте також: Виявлення майна Боржника-Юридичної особи

Підприємство-Боржник перебувало на стадії згортання бізнесу і їх головним завданням було акуратне виведення рухомого і нерухомого майна зі свого балансу. Повернення боргів у їх плани явно не входило, з огляду на опір, який чинився з їх боку, а також з боку Виконавця.

У виконавчій службі і у суді, де б я не зіткнувся з Боржником - всюди відчувався "легкий аромат корупції і упередженості".

Скарги на дії і бездіяльність виконавця не приносили ніякого результату. Однак, ознайомившись з матеріалами виконавчого провадження, я виявив цікавий факт.

У боржника було близько 150 автомобілів, вони всі були оголошені у розшук, але жоден з них не був знайдений протягом року. Мене зацікавив цей факт і я почав своє розслідування, яке вивело мене на інформацію про те, що у Сервісному центрі МВС (колишнє МРЕВ) НЕМАЄ ІНФОРМАЦІЇ про розшук автомобілів. Більше того, за постановою Виконавця, близько ста автомобілів були зняті з обліку і продані (не через торги).

Потираючи руки, в очікуванні викриття маленької хитрості працівників виконавчої служби, я обмірковував подальші кроки. У мене не було на меті покарати Виконавця, проте була мета стягнути гроші.

"Якимось дивом" Боржник дізнався про моє розслідування та інформацію, отриману від Сервісних центрів ДАІ, зв'язався зі Стягувачем і оплатив борг в обхід Виконавчої служби (арешт на рахунках? - Ні, не чув).

ХЕППІ ЕНД