Перемоги

Стійкий мужик
Featured

10 травня 2018 року Апеляційний суд Кіровоградської області у повному обсязі задовольнив апеляційну скаргу на ухвалу судді про залишення скарги на дії державного виконавця без розгляду.

Чи варто 5 разів вступати в бій і програвати, щоб на 6 раз перемогти?

Справа ця бере свій початок у грудні 2016 року, коли з публічних торгів була незаконно продана половина житлового будинку, що належить Клієнту. У тому ж місяці мною була підготовлена і подана до суду скарга на дії державного виконавця.

Далі я опишу послідовність судових рішень у цій справі, без поглиблення у їх мотиви, тому що, найчастіше, цих мотивів просто не було.

Гайворонський районний суд Кіровоградської області (далі - Гайворонський суд) прийняв рішення, яким відмовив Клієнту у задоволенні скарги, у зв'язку з тим що дії виконавця повністю законні, а скарга не обґрунтована. Подана апеляційна скарга.

Апеляційний суд Кіровоградської області (далі - апеляційний суд) скасував рішення суду першої інстанції і повернув справу на новий розгляд для вирішення питання про дотримання Заявником термінів.

Гайворонський суд при новому розгляді справи проігнорував вказівку суду апеляційної інстанції та знову відмовив у задоволенні скарги по суті. Подана апеляційна скарга.

Апеляційний суд знову скасовує рішення суду першої інстанції і повертає справу на новий розгляд, тому що питання про дотримання Заявником термінів не розглянуте.

В Гайворонському суді більше немає суддів, які мали б право розглянути справу. Тому вона передається до найближчого суду - Ульяновський районний суд Кіровоградської області.

Ульяновський районний суд Кіровоградської області прислухається до думки Апеляційного суду і на цей раз відмовляє нам за термінами, залишивши скаргу без розгляду. І знову наш шлях лежить в апеляцію.

Складаючи апеляційну скаргу, я відійшов від канонів складання юридичних документів для суду. Вона була сповнена емоцій, риторичних запитань і звинувачень в бік одноокої Феміди, яка потурала всьому цьому неподобству. І я був почутий. Сповна.

Апеляційний суд ухвалив рішення, яким не тільки задовольнив в повному обсязі апеляційну скаргу.

Поставивши крапку в питанні дотримання термінів Заявником, він розгромив в пух і прах кожен аргумент судді, використовуючи доводи і аргументи, викладені мною в апеляційній скарзі. Шкода тільки, що Торжества Правосуддя довелося чекати майже два роки.

Але остаточне рішення по цій справі ще попереду, так що далі буде ...

Постанова Апеляційного суду Кіровоградської області

P.S. Чому така дивна назва статті? Тому що людина, яка після 5 поразок, вірить в те, що на 6 раз вона виграє - це "Стійкий мужик!".

Одного разу Клієнт назвав мене так. Але хто з нас "Стійкий мужик" - Клієнт або я - складне філософське питання.