Аналітика

В умовах стрімкого розвитку технологій та появи нових фінансових інструментів, зокрема криптовалют, питання оподаткування таких активів стає все більш актуальним. У цій статті розглянемо ключові аспекти оподаткування криптовалютних активів для фізичних осіб-підприємців в Україні на основі консультації з податковими органами.

 

Інтернет відгукується різними консультаціями безкоштовних юристів на цю тему, одна з яких:

Батько має право подати письмову заяву до Державної прикордонної служби про заборону виїзду дитини за межі України, а  остання начебто має таку заборону накласти.

На початку 2020 року в Україні запрацював новий правовий інститут – Банкрутство фізичної особи, який дозволяє звільнитися від боргових зобов’язань та послабити фінансовий та юридичний тиск на Боржників.

Адвокат Ольга Кухаренко підготувала буклет, який коротко та зрозуміло розкриває зміст аліментів, способів їх стягнення та правові механізми відповідальності за невиконання цього обов'язку.

Буклет буде корисний стягувачам, боржникам та юристам для швидкого прийняття рішень та реалізації передбачених чинним законодавством прав і обов'язків.

У 2018 році Верховний суд кардинально змінив підхід до розрахунку пені по аліментам, внаслідок чого розмір такої пені збільшився в декілька разів. Про це детально описано в статті Пеня по аліментам: Стара пісня на новий лад, яка є актуальною і на сьогодні.

За 2 роки адвокатка Ольга Кухаренко напрацювала сталу успішну практику стягнення пені по аліментам і готова поділитися нею, а також роз’яснити порядок розрахунку пені по аліментам нашим відвідувачам.

«Чи має право адвокатське об’єднання/бюро сплачувати внесок на адвокатське самоврядування замість своїх адвокатів-учасників із власного рахунку?».

На прикладі успішно вирішеної судової справи про стягнення неустойки (пені) за прострочення зі сплати аліментів, адвокат Ольга Кухаренко роз’яснює порядок нарахування неустойки (пені) відповідно до вимог чинного законодавства України та діючої судової практики.

Адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання "DISPUTES" Ольга Кухаренко, поділилася своїм практичним досвідом у сфері сімейного права у статті «Захист прав дітей на належне утримання, реалізація гарантій у виконавчому провадженні», яка опублікована на сайті Ради адвокатів Київської області.

У статті Виявлення майна Боржника-Юридичної особи мною досить докладно описаний механізм виявлення рухомого майна боржника-юридичної особи у виконавчому провадженні, шляхом отримання відомостей про Баланс (Звіт про фінансовий стан №1) з органів Державної служби статистики та від Боржника.

З теорією, очевидно, все в гаразд, але як же воно на практиці?