Перемоги

Суд зобов'язав видалити недостовірну інформацію

22 листопада 2022 року адвокати DISPUTES виграли позов щодо захисту честi гiдностi та заборону поширення інформації, якою порушуються особистi немайновi права.

До нас звернувся клієнт із скаргами на відверто недостовірну інформацію, яку поширив щодо нього один із відомих інтернет-ресурсів. Інформація у статті, яка набрала майже 8 тисяч переглядів у мережі, була свідомо перекручена та спотворена, що завдало значної шкоди клієнтові. Справа в тому, що раніше клієнт дав інтерв’ю для іншого сайту (з якого була повністю скопійована дана стаття) стосовно свого ставлення до ЛГБТ спільноти, до якої він не належить. Однак інформація, що була натомість оприлюднена, навмисно помилково вказувала на належність клієнта до осіб гомосексуальної орієнтації. На жаль, суспільство як України, так і інших країн досі не досягнуло цивілізованого рівня толерантності до представників спільноти ЛГБТ. У зв’язку з цим клієнт зазнав серйозних образ та цькувань. Більше того, деякі знайомі чоловіка навіть перестали з ним спілкуватись.

Для захисту честі та гідності клієнта нашими адвокатами було подано позов до Святошинського районного суду міста Києва. Суд повністю погодився з нашими аргументами та вирішив:

  • визнати інформацію на інтернет-ресурсі недостовiрною та такою, що принижує честь i гiднiсть клієнта;
  • зобов'язати інтернет-ресурс видалити пощирену інформацію;
  • стягнути з відповідача компенсацію судового збору.