Перемоги

Отримано Академічну довідку для студента з Гани

12 серпня 2022 року помічник адвоката Даріна Коваленко отримала академічну довідку в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та направила її на адресу студента із Гани в Німеччині. Тепер він зможе продовжити навчання в будь-якій країні світу.

24 лютого 2022 року життя всіх іноземних студентів Українських вищих навчальних закладів докорінно змінилось. У зв’язку з повномасштабною збройною агресією з боку росії студенти були вимушені покинути навчання та шукати прихисток в інших країнах. Навчальний процес зупинився.

Але життя триває, навчання потрібно продовжувати для подальшого отримання вищої освіти. Війна змушує студентів шукати нові університети в інших країнах. І для того, щоб не починати навчання спочатку, студенти мають можливість його продовжити. Але для цього необхідно надати академічну довідку з попереднього місця навчання.

Оскільки для отримання академічної довідки потрібна особиста присутність (подача заяви, проходження процедури відрахування та погашення будь-якої заборгованості перед університетом), але не всі студенти мають можливість приїхати в Україну, то в нагоді стає представництво студентів за довіреністю.

У зв’язку із вступною компанією, яка зараз триває в багатьох університетах світу, до адвокатського об’єднання «Дісп’ютс» звернувся студент із Гани за допомогою щодо отримання академічної довідки.

До початку війни він навчався в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Для отримання академічної довідки ми: підготували текст довіреності, уклали договір,  надали консультації щодо порядку наступних дій, погодили свої дії із університетом, подали заяву про видачу академічної довідки, а також сплатили відповідні платежі.

В свою чергу, Студент посвідчив нотаріально довіреність у німецького нотаріуса, проставив штамп апостиль в Земельному Суді міста Бохум та направив її в Україну.

Помічник адвоката Даріна Коваленко оперативно та відповідально виконала всі формальності та особисто отримала академічну довідку.

Керівництво КПІ імені Ігоря Сікорського зі своєї сторони зробило все чітко та без зайвих формальностей, за що ми їм дуже вдячні.

Вже через 2 тижні після звернення студента, поштове відправлення з академічною довідкою прямувало до нього в Німеччину кур’єрською службою доставки.