Перемоги

Отримано академічну довідку для громадянки Нігерії в НМУ О.О. Богомольця

У вересні 2022 року до Адвокатського об’єднання «Disputes» звернулась громадянка Нігерії із проханням допомогти отримати академічну довідку в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Вона, так само як і більшість іноземних студентів, не змогла продовжити своє навчання  в Україні через війну. Для того, щоб завершити навчання та отримати свій Диплом, Клієнтка обрала університет в США.

Але ситуацію з отриманням довідки ускладнювало декілька факторів:

  1. Через війну поштове сполучення між країнами ускладнилось, що зумовлювало більш тривалу доставку документів до України.
  2. Клієнтка знаходилась тимчасово в Ірландії.
  3. Академічну довідку необхідно було отримати в дуже короткий термін.

Враховуючи ситуацію, команда АО «DISPUTES» розпочала свою роботу негайно. Першим етапом був складення тексту довіреності на представництво студентки та відправка її оригіналу в Україну.

*Ми піклуємось про наших Клієнтів, а тому надсилаємо готовий текст довіреності та допомагаємо вирішити питання з легалізацією, апостилем, посвідченням та відправкою документів з усіх куточків світу в Україну.

Отримавши оригінали документів, ми почали процедуру відрахування студентки (обов’язкова умова для отримання такого виду довідки). Одразу зазначимо, що зустріч з деякими співробітниками університету була не дуже привітною. Але, правильно оформлені документи та готовність до проходження повної процедури відрахування прискорило підготовку наказу про відрахування з подальшим виготовленням академічної довідки.

Було вирішене питання щодо оплати навчальних послуг, гуртожитку, бібліотеки. Але, при проходженні процедури виявилось, що в особистій справі студентки не вистачає нотаріально засвідчених перекладів деяких документів. Це могло затягнути процес, оскільки для відвідування архіву, де зберігаються папки з документами, необхідно записуватись в чергу. І щоб не втратити запис, було дуже швидко направлено документи до наших перекладачів та нотаріуса. Дякуючи їм, процедура з документами, яких бракувало, була пройдена за половину дня.

Після отримання необхідних документів, папка у архіві була оновлена, а на обхідному листі була відмітка біля пункту "Архів".

Далі справа була за університетом – виготовити академічну довідку на підставі наказу про відрахування. Наш представник домігся, щоб в довідці було зазначено, що студент відрахований за власним бажанням, а не за борги. Півтора – два тижні і довідка була отримана.

Як вже згадувалося, студентка бажала вступити до університету в США. Це вимагало підготовки документів відділом Міністерства освіти і науки України, а також подачі пакета документів до WES USA.

*Зазначимо, що команда АО «DISPUTES» знаходиться в Києві, а тому має можливість швидко вирішувати питання шляхом персонального відвідування центру (проставлення апостилю, визнання документів про освіту, тощо).

Таким чином, команда АО «DISPUTES» надала допомогу студентці з Нігерії у проходженні процедури відрахування з університету, при цьому вона не мусила бути присутньою особисто. Студентка отримала необхідний пакет документів і вже місяць навчається у американському університеті.