Перемоги

Академічна довідка для Студентки НМУ О.О. Богомольця із Нігерії

До Адвокатського Об'єднання "Дісп'ютс" звернулась студентка Національного медичного університету імені О. О. Богомольця із Федеративної Республіки Нігерія з проханням допомогти отримати академічну довідку та оригінали документів про навчання.

Перший етап: підготовка довіреності

Завдання було доручено молодшому партнеру, експерту з роботи з іноземними студентами, Роману Кудлаю. Першим кроком стала підготовка проєкту довіреності та консультація клієнтки щодо її нотаріального засвідчення та направлення в Україну. Це було необхідно для представлення інтересів студентки перед університетом.

Зустріч з адміністрацією університету

Під час першої поїздки до університету виявилося, що процес отримання документів буде складним та тривалим. Відповідальних осіб, які займаються видачею оригіналів документів, майже неможливо було застати на робочому місці.

Погашення заборгованості за навчання

Від декана факультету стало відомо, що у студентки є заборгованість за навчання. Це призвело до необхідності звернутися до бухгалтерії для отримання довідки з реквізитами для оплати заборгованості. Після отримання довідки клієнтка сплатила заборгованість, що дозволило продовжити процес отримання документів.

Процедура отримання документів

Вищі навчальні заклади не можуть просто видати документи студентам. Потрібно пройти складну процедуру, що включає заповнення документів, заяв, звітування перед бібліотекою, бухгалтерією, деканатом та гуртожитком.

Університет видає обхідний лист, з яким потрібно обійти десяток кабінетів, а також гуртожиток та бухгалтерію. Цей процес зайняв кілька днів через складність знаходження працівників університету на місці.

Отримання академічної довідки

Після підписання обхідного листа була подана заява на виготовлення академічної довідки. Після завершення всіх бюрократичних процедур, Роман Кудлай отримав всі необхідні оригінали документів, включаючи академічну довідку, та направив їх кур'єрською поштою до Польщі.

Завершення процесу

Студентка отримала академічну довідку та оригінали документів від Адвокатського Об'єднання "Дісп'ютс". Зараз вона, ймовірно, подає отримані документи на вступ до іншого навчального закладу.