Новини

Адвокатське об'єднання "Disputes" має честь бути запрошеним у якості партнера ексклюзивного та інноваційного заходу, присвяченого примусовому виконанню рішень судів приватними виконавцями – Приватне провадження. Адвокат + Виконавець, який відбудеться вже 05 квітня 2019 року!

За останній рік ми, адвокати Об’єднання жодного разу не звертались до Державної виконавчої служби, де б не знаходився Боржник: у Черкаській області, чи в місті Києві, чим підкреслюємо свою довіру до інституту приватних виконавців та його високу ефективність.

Вважаємо, що кожен адвокат повинен знати приватних виконавців у своєму регіоні, і це одна із причин, з якої ми запрошуємо всіх колег-адвокатів та юристів відвідати цей захід – для того, щоб познайомитись особисто з найкращими представниками професії, налагодити робочі стосунки та на власні очі переконатись в їх експертності.

Іншою причиною відвідати "Приватне провадження. Адвокат + Виконавець" є можливість дізнатись лайфхаки примусового виконання від суворих та непереможних приватних виконавців, які скоріш позбавляться посвідчення приватного виконавця, аніж просаботують виконання рішення суду.

Ці знання знадобляться всім нам, незалежно від того, чи буде виконувати рішення суду приватний виконавець, чи ви будете писати текст подання для державного виконавця.

Зустрінемось на Приватне провадження. Адвокат + Виконавець 05 квітня 2019 року.

Пам'ятайте! Задоволений Клієнт - це той що отримав за виконавчим документом, а не той, що виграв судовий спір!

Тільки до 15 березня знижка 40% на відвідування заходу!

Для отримання знижки введіть disputes в поле промокод. Реєстрація та продаж квитків за кнопкою нижче.