Новини

Featured

26 квітня 2018 року у ВНЗ  “Київський університет ринкових відносин“ відбувся молодіжний захід  “Безпечний Інтернет“ за підтримки Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді  та  спорту міста Києва,  громадської організації “Юкрейн  Інновейш“.

У вступному слові Галина Левківська, проректор з виховної роботи, акцентувала увагу присутніх на важливості та актуальності обраної теми для молоді, оскільки трагедія 26 квітня 1986 року  на ЧАС  автогенної катастрофи  має наслідки на всій планеті й через 32 роки.

Надсучасні технології інтернет індустрії  при  використанні мають свої особливості, а тому потрібно дбати про забезпечення безпеки людини, суспільства, держави, цивілізації в сучасному цифровому світі.

28 квітня –Всесвітній день охорони праці.  Наш захід має актуальне значення щодо  охорони безпеки життя кожного із нас і проходить під девізом – “Захищене і здорове покоління“.

Жвавого  обговорення набули інформації науковців із питань перспектив  розвитку ІТ-цифрового простору, безпеки спілкування у мережі  інтернету, різниці між поняттями “булінг“ і ”кібербулінг”.

Кухаренко Ольга, адвокат, старший партнер адвокатського об`єднання “Дісп`ютс“ у форматі диспуту провела бесіду щодо проблеми булінгу серед  молоді, зосередила увагу присутніх на різниці між поняттями “булінг“ і “кібербулінг“.

Індустріальне електронне суспільство 4.0: ІТ-право, ІТ-економіка, ІТ-безпека такою проблемою звернувся до присутніх професор Петро Біленчук, зацікавивши присутніх на питанні державотворення в індустріальному цифровому світі, правовому регулюванні відносин у соціальній мережі  Facebook.

Микола  Малій, генеральний директор “Арматех- сервіс“ зконцентрував увагу  присутніх на питанні Особливості  розслідування злочинів у сфері використання комп`ютерних технологій.

До заходу долучилися й студенти вишів столиці: НАУ, ДВНЗ “Київський енергетичний коледж“, КУП, НАНУ, КІТЗ НАУ.

Ми глибоко переконані , що заходи в ВНЗ” Київський  університет ринкових відносин “, що проходять за підтримки Управління молоді та спорту, об`єднують, гуртують студентство м. Києва.

Оригінал статті за посиланням.