Перемоги

Дозволи на працевлаштування для клієнтів з Пакистану та Ливану

Наші клієнти з Пакистану та Лівану отримали дозвіл на роботу в Україні на 2 роки

У сучасному глобалізованому світі люди все частіше шукають можливості за межами своїх країн для розвитку кар'єри, створення бізнесу та знайомства з новими культурами. Україна, з її зростаючою економікою та стратегічним розташуванням, стала привабливим місцем для іноземних підприємців та професіоналів. У Disputes Law Firm ми мали честь допомагати багатьом клієнтам у складних імміграційних процесах, щоб отримати дозволи на роботу та закріпити їх присутність в Україні. Ця стаття висвітлює успішні історії трьох таких осіб — двох підприємців з Пакистану та одного інженера-програміста з Лівану, які розпочали свою професійну діяльність в Україні.

Шлях до підприємництва: партнери з Пакистану у сфері реклами та ресторанного бізнесу

Передумови

Ахмед і Алі (вигадані імена) - підприємливі люди з Пакистану, які мали спільне бачення створення інноваційних рекламних рішень для соціальних мереж, таких як Instagram і Facebook. Їхній шлях розпочався зі створення рекламного агентства, яке згодом розширилося та включило ресторан як основний вид діяльності. Обидва, Ахмед і Алі, вже перебували в Україні, коли вирішили зробити цей амбіційний крок, що значно спростило їхні початкові візові вимоги.

Заснування компанії

Першим важливим кроком на їхньому шляху було створення юридичної особи в Україні. Під керівництвом адвоката та керуючого партнера Дмитра Чугуєнка і за допомогою помічника адвоката Романа Кудлая з Disputes Law Firm, Ахмед і Алі успішно пройшли процес заснування компанії. Цей процес включав:

 • Підготовку тексту довіреності, що зайняло один день.
 • Засвідчення та легалізацію довіреності.
 • Реєстрацію компанії з номінальним директором — громадянином України протягом п'яти робочих днів.

Отримання дозволів на роботу

Після офіційного заснування їхньої компанії наступним кроком було отримання дозволів на роботу для Ахмеда та Алі. Процес отримання дозволу на роботу, який зазвичай займає 1-2 тижні, включав:

 • Подання необхідної документації, включаючи заяву та проект трудового договору до Київського міського центру зайнятості.
 • Подача заяви на отримання дозволів на роботу.
 • Отримання дозволів на роботу, що дозволило їм офіційно працювати в Україні.

Після видачі дозволів на роботу Ахмед і Алі мали виїхати з України та повторно в’їхати за новим типом візи D-04 для працевлаштування. Хоча вони ще не завершили цей етап, це критичний крок для отримання посвідки на проживання.

Кар'єра в ІТ: шлях ліванського інженера-програміста

Передумови

Карім (вигадане ім'я) — талановитий інженер-програміст з Лівану, який прагнув розвивати свою кар'єру в зростаючій ІТ-індустрії України. Як і Ахмед та Алі, Карім уже перебував в Україні, коли вирішив офіційно оформити свій статус працевлаштування та отримати дозвіл на роботу.

Заснування юридичної особи

Дотримуючись подібної процедури, як і підприємці з Пакистану, Карім мав заснувати юридичну особу, щоб спростити процес подання заяви на отримання дозволу на роботу. Disputes Law Firm надала всебічну підтримку в цьому процесі.

Отримання дозволу на роботу

Наступним кроком для Каріма було отримання дозволу на роботу, який включав:

 • Збір та подання необхідних документів.
 • Подача заяви на отримання дозволу на роботу.
 • Отримання дозволу на роботу протягом 1-2 тижнів.

Візові та резидентні міркування

Подібно до Ахмеда та Алі, Карім має виїхати з України та повторно в’їхати за візою типу D-04 для працевлаштування. Завершення цього етапу дозволить йому подати заяву на отримання посвідки на проживання, що забезпечить його довгострокове перебування та кар'єрний розвиток в Україні.

Юридичний процес: погляд Disputes Law Firm

Комплексні імміграційні послуги

У Disputes Law Firm ми пишаємося тим, що пропонуємо комплексні послуги з імміграції, розроблені для задоволення потреб наших клієнтів, які прагнуть тимчасового проживання в Україні. Наші послуги включають:

 • Створення та реєстрація компанії з початковим призначенням номінального директора.
 • Отримання дозволів на роботу від новоствореної компанії.
 • Організація процесу отримання візи.
 • Сприяння в'їзду в Україну за візою типу D на 90 днів.
 • Зміна директора компанії на клієнта.
 • Організація бухгалтерських та податкових послуг.

Терміни та етапи

Наш оптимізований процес розроблений для забезпечення ефективності та відповідності законам України. Типові терміни та етапи включають:

 1. Підготовка довіреності ( POA): 1 день.
 2. Засвідчення та легалізація довіреності: 1-2 тижні, залежно від країни проживання клієнта.
 3. Відправка довіреності до України: 1-2 тижні, залежно від відстані та способу доставки.
 4. Реєстрація компанії: 5 робочих днів з початковим призначенням номінального директора.
 5. Отримання дозволу на роботу: 1-2 тижні.
 6. Реєстрація для отримання візи типу D: 1 день в посольстві України в країні проживання клієнта.
 7. Зміна директора: 5 робочих днів, перехід від номінального директора до клієнта.

Висновок

Історії Ахмеда, Алі та Каріма ілюструють потенціал і можливості для іноземних підприємців та професіоналів в Україні. Їх успішна навігація в юридичних і бюрократичних процесах, за допомогою експертів Disputes Law Firm, підкреслює важливість ретельного планування, професійної допомоги та стратегічних рішень.

Для інших, хто розглядає подібний шлях, досвід цих трьох професіоналів надає цінні інсайти та натхнення. За підтримки та рішучості досягнення професійного та підприємницького успіху в Україні цілком реальні. Disputes Law Firm залишається відданою допомагати клієнтам на кожному кроці, забезпечуючи реалізацію їхніх амбіцій.